Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035585/0001

Vier Lithografien

zweimal von Rudolf Hradil (1925-2007), u. a. New York, signiert und nummeriert 13/15, Blatt ca. 50 x 65,5 cm, lose

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

10.08.2017 - 15:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Vier Lithografien

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 10.08.2017 - 15:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.08. - 10.08.2017