Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-046409/0002

Diamantbrosche

Gold 580, tlw. feinvergoldet, Diamantrauten zus. ca. 0,20 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, österr. Kontrollamtszeichen 1867-1922, 6,5 g, tlw. Druckstellen, rückseitig Zinnfinierungenøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

31.01.2019 - 14:00

Vyvolávací cena:

Diamantbrosche

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 31.01.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.01. - 30.01.2019