Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045753/0003

Diamantbrosche zus. ca. 3 ct

Weißgold 750, ein Altschliffbrillant ca. 0,60 ct, kleinere Altschliffdiamanten und Achtkantdiamanten zus. ca. 2,40 ct, 17 gøg17

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

31.01.2019 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Diamantbrosche zus. ca. 3 ct

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 31.01.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.01. - 30.01.2019