Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035571/0003

Rembrandt Nachfolge, 19. Jahrhundert

Der Gelehrte, Öl auf Holz, ca. 40,5 x 29,5 cm, senkrechte Risse, Holzrahmen, beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

10.08.2017 - 15:43

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.08.2017 - 15:43
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.08. - 10.08.2017