Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021080/0003

Korpus Christi

Korpus Christi - Umění a starožitnosti

Holz geschnitzt, gefasst, 19. Jh. Höhe ca. 32 cm. Altersspuren, fehlt Dornenkrone, Fassung tlw. abgerieben, Klebestelle

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

01.10.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Korpus Christi

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.10.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 20.09. - 01.10.2018