Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035518/0008

Yoshi Takahashi *

(Tokyo 1943-1998 Bad Reichenhall) Komposition mit Fischen, signiert unten rechts, Farblithografie, Nr. 83/100, Darstellungsgröße ca. 25 x 35 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

10.08.2017 - 15:45

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Yoshi Takahashi *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.08.2017 - 15:45
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.08. - 10.08.2017