Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021290/0002

Hans Wagner *

Hans Wagner * - Umění a starožitnosti

(Affeltrangen 1885 geb.) Landschaft mit Blick auf den Traunstein, Öl auf Hartfaserplatte, signiert Hans Wagner 1952, 38,5 x 48,5 cm. gerahmt gering fleckig

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

01.10.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:

Hans Wagner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.10.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 20.09. - 01.10.2018