Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015382/0147

Wilfried Moser

(Zürich 1914-1997) "Geäst", Gouache auf Papier, signiert Moser, Ausschnitt 31 x 43,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Wilfried Moser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online