Čís. položky 193-016055/0012

Landkarte Kupferstich

Landkarte Kupferstich - Umění, starožitnosti a šperky

Georg Matthias Fischer, "Kärnten und Steiermark", teilcoloriert, Ausschnitt 50 x 58,5 cm, gerahmt, verglast, Lichtschäden

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Landkarte Kupferstich

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online