Erich (Arik) Brauer *
(Wien 1929 geb.) "Ohne Titel", Farbradierung, signiert Brauer, die Nr.21/90, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.10.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Erich (Arik) Brauer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.10.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: