Stanislaus Ivan Rapotec
(Triest 1913-1997 Sydney) "Stillleben", signiert Rapotec, datiert 81, Öl auf Platte, auf Karton fixiert, 66 x 51,5 cm, gerahmt, partiell mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.10.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Stanislaus Ivan Rapotec
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.10.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |