Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-073322/0000

Johann Wieltschnig Holzfeind

(Wernberg/Kntn.1949 geb.) "Ohne Titel", signiert Wieltschnig, datiert 2012, Mischtechnik auf Karton, 48 x 33 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.10.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Johann Wieltschnig Holzfeind

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 03.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online