Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035632/0001

J. v. Schlögl - möglicherweise Josef von Schlögl

J. v. Schlögl - möglicherweise Josef von Schlögl - Umění, starožitnosti a šperky

(Wien 1851- nach 1913 Meran) Studie - Lichtung im Wald, bezeichnet unten rechts: J. v. Schlögl, Öl auf Leinwand, teilweise restauriert, ca. 59 x 55 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

04.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 04.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.09. - 04.10.2018