Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036026/0005

O. Krafft, Deutsch 2. Hälfte 19./Anfang 20. Jahrhundert

O. Krafft, Deutsch 2. Hälfte 19./Anfang 20. Jahrhundert - Umění, starožitnosti a šperky

Strand bei Andernach am Rhein, Ritzsignatur unten rechts O. Krafft, datiert 1879, rückseitig beschriftet, Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 16,5 x 25,5 cm, restauriert, Abriebstellen, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

04.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 04.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.09. - 04.10.2018