Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-044929/0003

Altschliffdiamant Stabbrosche zus. ca. 1,20 ct

Altschliffdiamant Stabbrosche zus. ca. 1,20 ct - Klenoty

Gold 580, Silber kombiniert, österr. Einfuhrpunze 1902-1922österr. Kontrollamtszeichen 1867-1922, Zuchtschalenperle, 7,4 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

05.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 05.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.09. - 04.10.2018