Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-064570/0000

Maler Mitte 20. Jh.

Heidelberg am Neckarstrand, rechts unten signiert: G. Köglberger, Rückseite betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 62 x 90 cm, vergoldeter Holzrahmen, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.10.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Maler Mitte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 09.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online