Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) Liese, signiert: Augustiner, datiert: 22.1.1982, bezeichnet, nummeriert: 12, Aquarell und Kohle auf Papier, ca. 50 x 35 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.10.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Werner Augustiner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 09.10.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-