Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023752/0002

Rolf Dieter Meyer-Wiegand *

(Krefeld 1929-2006 Köln) Rosen in einer Vase, signiert: Meyer-Wiegand., Öl auf Leinwand, ca. 30,5 x 24,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Rolf Dieter Meyer-Wiegand *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 09.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online