Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022999/0016

Anonymer Künstler 20. Jahrhundert

Anonymer Künstler 20. Jahrhundert - Umění, starožitnosti, šperky

Blumenstillleben in altmeisterlicher Manier, unsigniert, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 14,5 x 11 cm, in massegeziertem Profilholzrahmen, abgerieben, Rahmen beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

15.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 15.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 01.10. - 11.10.2018