Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021350/0016

Hohe, schmale Kerzenbzw. Lampensäule

sogen. Trochere, modifizierte Renaissancestilform 20. Jh., Hartholz geschnizt, antikisierend goldfarben gefasst, H:161 cm, Altersspuren, Lampenmontage fehlt

15.10.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 15.10.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 04.10. - 15.10.2018