Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023732/0015

Hinterglasbild, Sandl 19. Jh.

Jesuskind mit Weltkugel, ca. 30 x 20 cm, Farbfehlstellen, schwarz mattierter Rippleistenrahmen, beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

16.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Hinterglasbild, Sandl 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 16.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online