Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020759/0011

Kassette aus Holz

Scharnierdeckel mit aufklapbarem Tragegriff, einer Deckeldose und 2 Flacons, Glas, farblos geschliffen 2 Stöpsel, 1 Schlüssel, Messingbeschlag lose, 17 x 23 x 14 cm Anfang 20. Jh. Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.08.2017 - 17:26

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:

Kassette aus Holz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 09.08.2017 - 17:26
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 29.07. - 09.08.2017