Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035439/0035

Karl Tomasovsky *

(Wien 1918-1995) Donau - Kanalhafen, signiert unten links: Tomasovsky, Aquarell auf Papier, ca. 30 x 40 cm, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

18.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Karl Tomasovsky *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 18.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.10. - 18.10.2018