Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035269/0042

Hans Menzel

(Wien 1903-1990 Salzburg) Toscana-Landschaft, signiert und datiert unten rechts: Menzel (19)66, Aquarell auf Papier, ca. 27,5 x 35 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Hans Menzel

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 18.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.10. - 18.10.2018