Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036177/0011

Franz Glaubacher *

(Sarajevo 1896-1974 Linz) Mühlviertler Landschaft bei Waldhausen, signiert und datiert unten links: F. Glaubacher 1950, Aquarell auf Papier, ca. 18 x 20 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

18.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Franz Glaubacher *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 18.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.10. - 18.10.2018