Čís. položky 310-270668/0002

Herrentaschenuhr

Herrentaschenuhr - Klenoty a náramkové

Gold 585, vergoldetes Ankerwerk, Kompensationsunruh, Breguet-Spirale, cremefärbiges Zifferblatt, arab. Ziffern, kleine Sekunde, guillochierter Gehäusedeckel, tlw. gerändelt, Durchmesser ca. 46 mm, Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt., 58,2 g, Zwischendeckel aus Metall dieser mit tlw. gebrochener Scharnierverbindung, Zifferblatt leicht fleckigøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

18.10.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Herrentaschenuhr

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.10.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 12.10. - 18.10.2018

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.