Rudolf Boerger (um 1920/30)
3 Landschaftesbilder, Ansichten um Baden, Einöd und Helenental, Aquarell auf Papier, signiert R. Boerger, ca. 16 x 26 bis ca. 18 x 27,5 cm. ungerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.08.2017 - 17:59
- Vyvolávací cena:
Rudolf Boerger (um 1920/30)
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.08.2017 - 17:59 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.07. - 09.08.2017 |