Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035439/0066

Werner Zwettler *

(Wien 1959 geb.) Blumenstück, Kopie nach Jan van Huysum, signiert unten rechts: W. M. R. Zwettler, Öl auf Holzpressplatte, ca. 76 x 60 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 600

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

25.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Werner Zwettler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 25.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.10. - 25.10.2018