Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036871/0002 -

Maria Kistler *

(Cles/Nonnstal, Südtirol 1884-1963 Innsbruck) Stillleben mit Alpenblumen in Korb, signiert unten links: M. Kistler, Öl auf Karton, ca. 35 x 43 cm, oktogonal gerahmt Ruf 280

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

25.10.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Maria Kistler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 25.10.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.10. - 25.10.2018