Čís. položky 312-150833/0002

Brillant Damenring zus.1,00 ct

Brillant Damenring zus.1,00 ct - Klenoty a náramkové

Weißgold 585, Brillanten auch seitlich gefasst, RW ca. 57, 6,1 g, Schiene mit Innennoppenøg6

14.08.2017 - 16:41

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.08.2017 - 16:41
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 08.08. - 14.08.2017