Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) Blumenensemble, signiert: Augustiner, datiert: 21.6.(19)81, Aquarell auf Papier, ca. 25 x 35 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
30.10.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Werner Augustiner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.10.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-