Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-064629/0000

Maler des 19. Jh.

Heiligendarstellung, Öl auf Leinwand, ca. 48 x 37 cm, beschädigt, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

30.10.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler des 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 30.10.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online