Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023553/0017

Jahrhunderts, 11 Bilder: u. a. von Rudolf Hradil, Anton Watzl, Wolfgang Bergner, Helmut Krumpel, jeweils signiert, teils datiert, Lithographien, teils in Farbe, diverse Formate von ca. 21 x 14 cm bis 30 x 28 cm (11)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

30.10.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 30.10.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online