Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023553/0016

Rudolf Schwaiger *

(Ebensee 1924-1979 Wien) Damenakte, signiert: Rudolf Schwaiger, Radierung, Blattgröße ca. 29 x 20 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

30.10.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Rudolf Schwaiger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 30.10.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online