Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036029/0036 -

Herbert Breiter *

(Landeshut 1927-1999 Salzburg) Cafe am Meer, signiert und datiert unten links: Herbert Breiter (19)85, Tusche-Feder auf Papier, ca. 45 x 56 cm, etwas stockfleckig, Passepartout, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

31.10.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Herbert Breiter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 31.10.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.10. - 31.10.2018