Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-098416/0014

Londoner Teedose,

Silber, rechteckig, Steckdeckel, figuraler Dekor, Höhe 11 cm, Gewicht 123 g, Londoner Beschauzeichen, Anfang 20. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

11.09.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

Londoner Teedose,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 11.09.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online