Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036701/0002

Wilhelm Langer

(Sternberg/Kärnten 1869-1929 Wien) Sommerlandschaft mit Bachlauf, signiert unten rechts: W. Langer, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 24,5x 30,5 cm, gerahmt, etwas verschmutzt

Expert: Richard Krautgartner

13.09.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wilhelm Langer

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 13.09.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.09. - 13.09.2018