Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021240/0002

Paar Armsessel

modifizierte Art Deco Stilform 2. Hälfte 20 Jh., antikisierend gebeizte Buchenholzgestelle mit tapezierten Sitzen u. Lehnen Gebrauchsspuren

17.09.2018 - 11:00

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Paar Armsessel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.09.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 06.09. - 17.09.2018