Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 694

Österreich Ausgabe 1850 Briefstück/gestempelt - Partie von 87 meist sehr schönen Abstempelungen,

F

Expert: Andreas Bazant Andreas Bazant
+43-1-515 60 297

stamps@dorotheum.at

30.10.2018 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

F

+43-1-515 60 297

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 30.10.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.10. - 30.10.2018