Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 045-194715/0000

Altschliffdiamant Manschettenknöpfe

Gold ca. 585, feingoldfärbig, österr. Einfuhrpunze 1902-1922, 3,6 g, Druckstelle, Etuiøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

21.09.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 350,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 21.09.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.09. - 20.09.2018