Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021250/0002

Künstler um 1900

Landschaft mit Bauernhaus, figural staffiert, bezeichnet L. Gebhardt, ca. 38 x 63 cm. restauriert, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

06.08.2018 - 11:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.08.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.07. - 06.08.2018