Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021185/0008

Künstler 20. Jh.

Schloß und Kuranstalt Kreuzen bei Grein an der Donau, Aquarell auf Papier, monogrammiert AR, 17 x 12,5 cm in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

06.08.2018 - 11:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.08.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.07. - 06.08.2018