Künstler 20. Jh.
Schloß und Kuranstalt Kreuzen bei Grein an der Donau, Aquarell auf Papier, monogrammiert AR, 17 x 12,5 cm in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.08.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.08.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.07. - 06.08.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Sachsen A. L., Christian II., Johann Georg I. und August 1591-1601
- Altschliffdiamantsolitär ca. 0,60 ct