Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064229/0005

Ludwig Koch

(Wien 1866-1934) Studie eines Kutschers, monogrammiert LK., mit undeutlicher Widmung "M. l. Fr...", Bleistift auf Papier, auf Karton kaschiert, 20,5 x 13,2 cm, leicht gebräunt (Lichtrand), Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

07.08.2018 - 11:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ludwig Koch

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy - Asta estiva
Datum: 07.08.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online