Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035784/0001

Stefanie von Trauttweiller *

(Mödling 1888-1979 Graz) Herbstliches Blumenstillleben, signiert unten rechts: Trauttweiler, Öl auf Leinwand, ca. 93,5 x 69 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

09.08.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Stefanie von Trauttweiller *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 09.08.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.08. - 09.08.2018