Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035852/0001

Mario Petri *

(Livorno 1908-2000) Schiffe im Hafen, signiert unten rechts: M. Petri, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 69 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

09.08.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Mario Petri *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.08.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.08. - 09.08.2018