Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065189/0002

Karl Korab *

(Falkenstein 1937 geb.) Ohne Titel, 1981, Radierung in Farbe auf Arches, signiert und datiert Korab 1981, Exemplar Épreuve d'Artiste, Plattenmaße 19,7 x 27,5 cm, Blattmaße42 x 47,8 cm, schwach gebräunt, gerahmt, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

10.08.2018 - 11:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Karl Korab *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Moderní tisky a Současné umění
Datum: 10.08.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online