Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023059/0003 -

Markus Prachensky *

(Innsbruck 1932-2011 Wien) "Farnesina Dixie", handsigniert, datiert Prachensky 06, Lithographie in Farbe, Nr. 44 von 90 nummerierten Exemplaren, Blattgröße 79 x 59 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

13.08.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Markus Prachensky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.08.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 30.07. - 09.08.2018