Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-118208/0000

Carl Rotky *

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Landschaft mit Baumgruppe, handsigniert Carl Rotky, Linolschnitt in Farbe, Stockgröße 19,5 x 26 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stark stockfleckig, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

13.08.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 13.08.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 30.07. - 09.08.2018