Čís. položky 394-449971/0008

Altschliffbrillant Diamantring zus. ca. 1,05 ct

Altschliffbrillant Diamantring zus. ca. 1,05 ct - Klenoty a náramkové

Gold 585, 4 Diamanten im Navetteschliff ca. 0,40 ct, RW 51,5, 4 gøG4

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

14.08.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.08.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online