Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036345/0002

Mädchen mit Blumenkörben, Entwurf Prof. Wilhelm Gerstner, Fischer & Mieg, Pirkenhammer um 1930

Porzellan, weiß glasiert, gold staffiert, am Boden bezeichnet: Prof. W. Gerstner, grüne Marke Pirkenhammer Czechoslovakia, Höhe 21 cm, berieben

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-87 16 71-14

16.08.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:
EUR 170,-

+43-662-87 16 71-14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 16.08.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2018